Voorzitter

Cyriel De Bruyne (Pastoor Christiaensstraat 25 – 9290 Berlare)
Cyriel.De.Bruyne@hokberlare.be
052 / 42 41 94

Ondervoorzitter, archivaris en ruilnummerverantwoordelijke

Luc De Bruyne 
Luc.De.Bruyne@hokberlare.be

Secretaris

Jacques Vanhenden(Daelvenne 10, 9290 Berlare) 
Jacques.Vanhenden@hokberlare.be
0478 / 60 87 52

Familiekundeverantwoordelijke

Jenny De Schutter (Molendreef 13, 9290 Berlare) 
Jenny.De.Schutter@hokberlare.be
052 / 42 55 70

Penningmeester en ledenadministratie

Willy Vandommele (Heidekasteeldreef 21, 9290 Berlare) 
Willy.Vandommele@hokberlare.be

Textielverantwoordelijke

Marie-Jeanne Missiaen (Heidekasteeldreef 21, 9290 Berlare) 
Marie-Jeanne.Missiaen@hokberlare.be

Andere bestuursleden

Tony Van Dender (Rijtewegel 13, 9290 Berlare) 
TonyVanDender@hotmail.com

Lucien De Lathauwer (Hogeweg 30, 9290 Berlare) 
Lucien.Lydiane@skynet.be

José Van Impe 
Jose.Van.Impe@hokberlare.be

Evelien Vlerick 
Evelien.Vlerick@hokberlare.be

Eindredactie tijdschrift

Tony Van Dender

Cyriel De Bruyne

Luc De Bruyne

Website

Evelien Vlerick

José Van Impe

Jacques Vanhenden

Commissarissen

August Wouters

William Van Malderen